Skip navigation

Vakar, naktinėdamas internete, netikėtai aptikau nedidukę klaidą tinklapyje įstaigos, iš kurios tokių klaidų kiek nesitikėjau. Žinoma, atsižvelgiant į didžiulį šios įstaigos indėlį į mūsų visų praeities tyrimus, tokias nedidukes klaidas galima ir atleisti, bet juk kartelė jau iškelta :)

Taigi. Lietuvos Nacionalinio muziejaus tinklapyje karts nuo karto „vyksta” virtualios parodos, kuriose bent šiuo metu, „eksponuojamos” įvairių daugiau ar mažiau žinomų Vilniaus fotografų, numizmatikos ar tarpukario Lietuvos vyriausybių nuotraukų parodos. Beje, tikrai įdomios, tik nuotraukų kokybė galėtų būti kiek aukštesnė. Nors, žinant Nacionalio muziejaus požiūrį į savo eksponatų platinimą virtualioje ar tiesiog nemuziejinėje erdvėje – reikia džiaugtis ir tuo. Tad, džiaugiuosi! :)

Bet grįžkime prie temos…

DĖMESIO! Svetainė persikėlė į naują vietą – mylimasvilnius.lt.

Straipsnio tęsinį rasite ČIA.

Reklama

3 Comments

  1. Tarp mūsų šnekant, klaidų pasitaiko ne tik Nacionalinio muziejaus virtualiose paroduose, bet ir publikuotose nuotraukų kolekcijų leidiniuose. Klaidų neišvengsi. Be to nėra žinoma, ar tai ne redaktoriaus ar leidyklos klaida, o gal už tai atsakingas koks tinklapio administratorius, kuriam išvis toli iki to mokslo :) Ir šiaip aprašant nuotraukas klaidų pasitaiko, nes nėra nusistovėjusios aprašų schemos – ka ir kaip aprašyti. Juk vienas aprašo pav. Trinapolio baznyčia, kuri matosi, o kitas rašo Verkių parkas ar dar kažkaip. Kartais su kolegemis padiskutuojam kaip aprašinėti dokumentus.

    • Visiškai su Jumis sutinku! Bet man asmeniškai patinka, kai yra randamos klaidos mano darbuose ar pan., nes tik taip galima judėti į priekį link vis platesnio ir gilesnio pažinimo.

      Kaip filosofiškai čia susakiau..:)

  2. Na jau taip :)


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: