Skip navigation

Šiandien pateikiu Jums nedidelę iškarpą iš 1918 m. Vilniuje atspaustos knygelės “O przyszłość miasta Wilna i gubernji wileńskiej“ („Apie Vilniaus miesto ir Vilniaus gubernijos ateitį”). Knygelės autorius pasirašė M. P., ko priežastys man asmeniškai atrodo aiškios.

citata

„Teisybės dėlei vietinė liaudis…

DĖMESIO! Svetainė persikėlė į naują vietą – mylimasvilnius.lt.

Straipsnio tęsinį rasite ČIA.

Reklama

4 Comments

  1. Įdomu, tai vienetinis atvejis ar buvo daugiau ženklų, kad bent jau dalis lenkakalbių “vilniukų“ linkę į Lietuvos pusę?
    Beje, kept, nuotrauka iš šių metų “vilniukų“ suvažiavimo puslapio http://www.wilniuki.lt: pagrindinio puslapio viršuje keičiasi kelios nuotraukos, ir ši – viena iš jų:

    Nieko keisto nepastebi?

    • Nežinau net… Matau tik senus keistus dalykus – nedastatytus ketvirto bokšto aukšto langus, stiklinę būdą ant bokšto, stiklinę būdą ant kalno vidurio ir vieno lango bokšto trečiajame aukšte trūkumą – matomai dėl ten esančios laiptinės. Tik tiek… Dar kažko nepastebėjau? Sudominai :)

  2. Ne – atkreipk dėmesį į vėliavą. Gal taip netyčia gavosi, o gal specialiai tokia nuotrauka parinkta, bet vėliavos spalvų nesimato. ;)

  3. Nusišypsojau net :) Mąsčiau, paminėti šitą ar ne. Šiaip, spalvas šiek tiek įžiūrėjau, o dėl to ar žiūrėjo jų nuotraukos autorius, reiktų klausti jo paties :)


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: