Skip navigation

Kaip kažkas yra pasakęs, kad pusbroliai lenkai mums yra gerokai artimesni nei broliai latviai. Tad gražios Jums Nepriklausomybės dienos, pusBroliai! :)

DĖMESIO! Svetainė persikėlė į naują vietą – mylimasvilnius.lt.

5 Comments

 1. Manau puikiai galima pasveikinti Lenkus ir visai nesumenkinant musu artumo su Latviais. Tad siandien visa sirdimi sveikinu sese Latvija!

 2. Kai tai perskaitai, nevalingai pasistoja klausimas: o pas patį tamstelę giminystės laipsnis su lietuviais koks?…

  Pvz.: nutautėjusiam lietuvininkui austras iš Pfalco – irgi “grynas brolis“. Tokiam eks-lietuvaičiui buvo vienodai, jog jo “pusbrolis iš Zalcburgo“ I-ojo pasaulinio karo metu ujo kaip šunį kažkokį ten žemaitį kokioje nors neprūsiškoje Švėkšnoje “Rusijos imperijoje“. Jūsų “pusbrolystė“ lietuvio akimis nemažiau specifinė. Labai jau skirtingi “pusbroliai“ pas jus, tamstele, ir paprastą lietuvį be karščiuojančios fantazijos.

  Buvo Lietuvos istorijoje tik du tokie pusbroliai-pusdraugiai, kurie lietuviams trempėį jų pačių pasistatytose šventovėse – tai ruskis (Kražiai, Alšėnai ir dar keletas mažiau žinomų atvejų) bei lenkas (nu tie “pusbroliai“ kumštį lietuvio panosėj smagino nuo Lazdijų iki Panevėžio, nuo Alytaus iki Dūkšto – šimtais skaičiuojamose Lietuvos bažnyčiose). O dar tolimesnėse žemėse ir iš kapų iškasdavo, jei sužinodavo kad lavonas buvo “litwinas“… taip kad brangūs šunbroliai lenkai – čiuožkit samana…

  • szkura-koltunowa,
   Įspūdingas rašinėlis apie šventą lietuvių tautą. Ką aš žinau, gyvenkit toliau 19-20 a. kategorijomis ir gniaužkit kumštį už praėjusias liūdnas dienas, kai „visi mus pjovė”. Tiesa, nepamirškime būtinai pridengti ir savo darbelių. „Ką? Kokių darbelių?!”, sakysite. Apgailestauju, man tokios pozicijos nebereikia.

   • Na bet Rusiją su lapkričio 4, matau, nesveikinot… Už praėjusias liūdnas dienas kumštis? Aš šiaip, be pykčio, jei ką… :)

   • Matot, ne už tą pusę sirgau tam kare :)


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: