Skip navigation

Šį vakarą noriu visus Jus pasveikinti su gražia mūsų visų Laisvės pergale. Man tai didi diena.

Tiesa, labai gaila, kad šiandienos ir daugelio kitų mūsų valstybės švenčių metu, iš oficialių burnų (tiek pasisakančių, tiek renginio vedėjų) sveikinimai ir padėkos skiriamos išskirtinai lietuviams. Ir man labai dėl to gaila. Nes tikrai žinau, kad ne tik lietuviai tada budėjo ir kovojo, ir ne tik lietuviams reikia dėkoti už mūsų visų Laisvę.

Parlamentas

Visi prie Aukščiausiosios tarybos. 1991 sausio 13 d.

O štai ir foto. Žinau, kad yra geresnių ir aiškesnių, bet ši – mintį perteiks. Čia ir ukrainiečiai, ir lenkai, ir gruzinai, ir lietuviai. O ir A. Sacharovas mus palaikė. Ir rusai. Ačiū jiems visiems!

Taigi, linkiu visiems išmokti dalintis tuo, ką visi kartu iškovojom.

P.S. Beje, šiandien per LRT rodytą koncertą prie Parlamento, ekrano viduryje, gražiai plaikstės baltarusių trispalvė. Ir vyrą su Ukrainos vėliavėle mačiau. Va, ir šiandien mes ne vieni :)

DĖMESIO! Svetainė persikėlė į naują vietą – mylimasvilnius.lt.

3 Comments

 1. Tikrai reikia padėkoti nelietuvių tautybės žmonėms, kad kartu su mumis kovojo už mūsų laisvę, bet rusai pvz.ne tik palaikė mus Maskvoje(šimtatūkstantinės minios,sakoma), bet visų pirmą jie mus ir okupavo, taip pat jie ir žudė civilius sausio 13-ąją. Taip, kad reikia pamatyti visų indelį į Lietuvos laisvės aukurą, bet tiek ukrainiečiai, tiek baltarusiai, gruzinai, latviai, estai suvokė , kad be mūsų laisvės neateis ir jų laisvė.

  • tiek ukrainiečiai, tiek baltarusiai, gruzinai, latviai, estai suvokė , kad be mūsų laisvės neateis ir jų laisvė.

   Aš manau, kad ir rusai tai suvokė.

   visų pirmą jie mus ir okupavo, taip pat jie ir žudė civilius sausio 13-ąją. Taip, kad reikia pamatyti visų indelį į Lietuvos laisvės aukurą

   Na, aš manau, kad mus okupavo sovietų sąjunga. O tai – ne tas pats kas rusai. Tad kalbant apie okupaciją ir žudymus, visų pirma, manau, reiktų prisiminti koloboravusius „didvyrius” iš mūsų tautos, jei jau tautų kategorijomis remiamės ;)

 2. Kai kurie rusai tai suvoke be abejo, bet deja labai nedidele ju dalis, tikekimes kada nors ta tauta atsikvoses ir supras kad ja yra manipuliuojama jau simtmeciais. Todel net paprastam rusui dazniausiai sssr zlukimas kaip ir Putinui didziausia simtmecio tragedija.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: